Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Nlp Seminerimiz Tamamlandi.

NLP SEMİNERİMİZ TAMAMLANDI.

05.09.2017

GÜRÇAĞ OKULLARINDA SEMİNER PROGRAMI

Özel Gürçağ Okulları öğrencilerin eğitim öğretimleri kadar öğretmenlerinin de eğitimleri ile yakından ilgileniyor. Ankara’da seçkin bir kadroya sahip olan okulumuz her sene olduğu gibi eğitim seminerlerine aralıksız devam ediyor. 

GÜRÇAĞ OKULLARI Öğretmen Akademisi faaliyetleri kapsamında Haziran döneminde yapılan öğrenci koçluğu seminerinin ardından Ağustos döneminde de NLP semineri ile iyinin daha iyisini ortaya çıkarmayı hedefleyen okulumuz, seminer için yine İstanbul’dan Sayın Sedef Balaban ile çalıştı. Bir hafta süren seminerde öğretmen ve idarecilere zihinlerin nasıl çalıştığı, dünyayı nasıl algıladıkları, bilinç dışı algıların nasıl kazanıldığı, istenmeyen duygu, davranış ve algıların nasıl değiştirilebileceği anlatıldı.  Yoğun bir çalışmanın ardından sertifikalarını alan öğretmen ve idarecilerimiz yeni dönemde fark yaratmaya hazırlar.

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam