Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
 • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
 • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
 • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
 • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
 • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
 1. Ana Sayfa
 2. Gürçağ'da Yaşam
 3. Ulaşım Hizmetleri

Ulaşım Hizmetleri

Çocuklarımızı okuldan eve, evden okula getirmekle sorumlu olan servislerimiz, çocuklarımızın güven içinde seyahat edebilmeleri için gerekli olan tüm donanıma sahiptir. Ankara’nın her semtine servis hizmeti veren “Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği”ne uygun araçlarımız deneyimli şoförler eşliğinde tüm yol güvenliği tedbirlerini alarak öğrencilerimizi taşımaktadır. Servis taşımacılığında güvenlik esastır. Servis hizmetleri okul idaresi ve öğretmenler tarafından her aşamada denetlenmektedir. Ayrıca velilerimiz servis araçlarında bulunan “UYDU TAKİP SİSTEMİ” aracılığı ile öğrencilerimizin bulunduğu okul servis araçlarını internet üzerinden izleyebilmektedirler.

Ulaşım hizmetlerimizde güvenlik standartlarına en üst düzeyde uyulur. Servis taşımacılığı yapan personel belli aralıklarla güvenli sürüş konusunda hizmet içi eğitimlerine tabi tutulur. Öğrencinin ailesine teslimi ve evinden alınışı daima servis rehber personeli eşliğinde gerçekleşir. Araçlar, öğrencilerin teslim edileceği yerler ve okul dışında hiçbir noktada durmaz. Trafik bilincinin toplumda uygulandığında gelişeceğine inanan okulumuz, velilerimizden bu konuda tam bir dayanışma beklemektedir.

Ulaşım Hizmetleri
Yemek listelerimiz
Yemeklerimiz gıda mühendisleri denetiminde, hijyenik ortamlarda, özenle hazırlanmaktadır.
GÜRÇAĞ'DA YAŞAM
 • Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler...
 • Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler...
 • Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler...
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et