Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
 • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
 • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
 • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
 • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
 • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
 1. Ana Sayfa
 2. Hakkimizda
 3. Misyonumuz Ve Vizyonumuz

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Okul öncesi eğitim, ilköğretim, ortaöğretim ve yükseköğretim kademelerindeki tüm eğitim-öğretim faaliyetleri ile buna bağlı etkinliklerde, profesyonel gücünü amatör bir ruhla birleştiren çalışanlarımız, öğrenci ve velilerimizin de katkılarıyla bilimin ışığında, akılcılık ve çağdaşlıktan ödün vermeksizin,  Türk Milli Eğitiminin ilke ve amaçları doğrultusunda yürüyen, Türkiye Cumhuriyetinin aydınlık geleceğinin teminatı, özgür düşünen, sağlam adımlar atarak bilime ve bilimsel çalışmalara önem veren, takım çalışmasını özümsemiş, çevreye duyarlı ve insan haklarına saygılı üstün nitelikli bireyler yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Eğitim-öğretim etkinliklerinin her aşamasında teknolojik altyapısı ve donanımıyla bilim ve teknolojiden sanat ve spora kadar uzanan geniş bir yelpazede bilgi kaynaklarına hızla ulaşabilen, geleceği şekillendirebilecek donanım ve cesarete sahip, Atatürk'ün fikirleri ile aydınlattığı akıl, bilim ve çağdaşlık yolunda ilerleyen gençler yetiştiren, yüksek standartlardaki eğitim seviyesi ve topluma katkısı ile ulusal ve uluslararası düzeyde sektörünün öncüsü, emsallerine örnek, saygın bir özel eğitim kurumu olmaktır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz
Yemek listelerimiz
Yemeklerimiz gıda mühendisleri denetiminde, hijyenik ortamlarda, özenle hazırlanmaktadır.
GÜRÇAĞ'DA YAŞAM
 • Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler...
 • Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler...
 • Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler...
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam