Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Sinava Beş Kala

SINAVA BEŞ KALA

28.08.2017

ÜNİVERSİTE SINAVINA BEŞ KALA

Öğrencilerimizi üniversiteye hazırlamaya 9. sınıftan başlayan biz Özel Gürçağ Okulları artık son aşamaya gelen 12. sınıf öğrencilerimiz  için  haziran döneminde olduğu gibi ağustos döneminde de özel çalışmalar yapıyoruz. Haziranda 12. sınıf olan öğrencilerimize üniversite hazırlık çalışmalarını yoğunlaştırdık. 2017-2018 eğitim öğretim yılının başlamasına yaklaşık bir ay kalmasıyla birlikte ağustos ayında hazırlık programına devam ediyoruz. 

Günlük yapılan dersler etütler ve soru çözümlerinin yanı sıra sosyal faaliyetler ile öğrencilerimizin severek,  zevkle ders çalışmalarına imkân sağlarken eğitim danışmanlarının önderliğinde öğrencilerimizi planlı bir şekilde üniversiteye hazırlıyoruz. 

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam