Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Özel Gürçağ Okullarında Sosyal Sorumluluk Projesi

Özel Gürçağ Okullarında Sosyal Sorumluluk Projesi

09.02.2019

Özel Gürçağ Okullarında Sosyal Sorumluluk Projesi                             

Okulumuz öğrencilerinin düzenlediği bir kampanya ile Çankaya Çengel Atölyesine devam eden engelli gençlere uğraştıkları el sanatlarında kullanabilecekleri malzemeler temin edildi. Öğrencilerimizin canla başla çalıştıkları kampanya sonuçlanır sonuçlanmaz sınıf temsilcileri ve öğretmenlerimizden oluşan bir grup bu malzemeleri Çengel Atölyeye götürdüler. Malzemeler engelli gençleri çok mutlu etmekle birlikte onlarla Gürçağ öğrencilerinin geçirdiği zaman kampanyaya ayrı bir değer kattı. Çok mutlu ve eğlenceli dakikalar geçiren Gürçağlı ve Çengel Atölyeli gençler bu çalışmanın devamında anlaşarak ziyareti sonlandırdılar.

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam