Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. "kıbrıs Türk Toplumunda Var Olan Türk Bayrağı, Atatürk Ve İstiklal Marşı Algısı" Konferansi

"Kıbrıs Türk toplumunda var olan Türk Bayrağı, Atatürk ve İstiklal Marşı algısı" KONFERANSI

03.12.2019

Kıbrıs İlim Üniversitesi'nden, Sn. Dr. Mehmet Balyemez tarafından öğretmenlerimize ve öğrencilerimize "Kıbrıs Türk toplumunda var olan Türk Bayrağı, Atatürk ve İstiklal Marşı algısı" konulu konferans verildi. Büyük bir ilgiyle izlenen konferans sonucunda, Kıbrıs Türkleriyle olan gönül birliğimiz, iletişimimiz ve ortak geçmişimiz konularında bilgilenen öğrencilerimiz, Türk olmanın, birlik olmanın önemini bir kez daha anlayıp, konuyla ilgili duyarlılıklarını geliştirdiler.
Okulumuzun kültürel eğitime önem veren bir okul olma misyonuna katkı sağlayan Sn. Dr. Mehmet Balyemez'e ve etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederiz. ????????????????????????

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam