Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Gürçağ Okulları'nda Kariyer Günü

Gürçağ Okulları'nda Kariyer Günü

24.05.2018
Öğrencilerimizin kariyer planlamalarını destekleme, meslekleri tanıyıp ilgi, yetenek ve kişilik özelliklerine göre uygun tercihler yapmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen "Kariyer Günü" etkinliğinde, farklı meslek gruplarından, deneyimli velilerimiz öğrencilerimizle bir araya geldi.
Doktorluk, diş hekimliği, veterinerlik, makine mühendisliği, avukatlık, bilgisayar mühendisliği, sosyal hizmetler uzmanlığı, psikologluk, diyetisyenlik, gazetecilik, elektrik elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği ve iç mimarlık mesleklerini yürüten 13 velimiz Anadolu ve Fen Lisesi ile 8. sınıf öğrencilerine meslekleri tanıttılar. Öğrencilerimizin meraklı sorularına cevap veren velilerimiz kişisel deneyimlerini de paylaştılar.
"Kariyer Günü" etkinliğimize katılarak bizleri destekleyen velilerimize teşekkür ederiz.
Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam