Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Gürçağ Okullari Velilerini Aydinlatiyor

GÜRÇAĞ OKULLARI VELİLERİNİ AYDINLATIYOR

29.03.2017

Özel Gürçağ Okulları, 25 Mart Cumartesi günü velilerine “Dikkat, Odaklanma ve Öğrenme Süreçleri” konulu bir seminer düzenledi. Seminerde;

*Çocuklar neden ders çalışmak istemez?

*Ders için çocuğuma ısrar etmeli miyim?

*Nasıl etkin ve verimli ders çalışılır?gibi sorulara cevaplar arandı.

“Her çocuk tek, özel ve eşsizdir ve öğrenmek her çocuğun hakkıdır” mesajı çıkan semineri aynı zamanda okulun velisi de olan Dr. Selma ŞARDA verdi.

Öğrenemeyen çocuk olmadığını, farklı öğrenme özelliklerine sahip çocuklar olduğunu söyleyen ŞARDA, öğrencilere dersleri sevdirmek gerektiğini, başarının, öğrenmenin olabilmesi için her şeyden önce çocuğun dersi, öğretmeni sevmesi gerektiğini vurguladı.

Öğrencilerini olduğu kadar velilerini de düşünen Özel Gürçağ Okulları eğitim seminerlerine bundan sonra da devam edecek.

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam