Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Geleceği Planliyoruz

GELECEĞİ PLANLIYORUZ

29.03.2017

ÖZEL GÜRÇAĞ OKULLARI,  öğrencilerinin gelecek konusundaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak amacıyla bir seminer düzenledi. Semineri  ALARCO CARRİER satış sorumlusu Ali İsmet KOÇAK verdi. Seminerde;

*Kariyer planlama ve strateji geliştirme,

*Sanatın başarıya katkısı,

*Kişisel gelişim,

*İletişim,

*Özgüven sorunu,

*Alışkanlıklar, farkındalıklar, bilinçaltı,

*Meslek seçimi ve bunu yapmadan önce kendini tanıma gibi konular üzerinde duruldu.

“Hayata Dair Her Şey ve Geleceği Planlama” adını taşıyan seminer, uygulama çalışmaları ile ilginç hale geldi. Öğrencilerin ilgiyle dinledikleri seminerden çıkarılabilecek en önemli ders; kişinin kendini tanıması, buna göre meslek seçmesi, alışkanlıkların hayat standardımızı olumlu ya da olumsuz etkilediği, sanatın başarıyı olumlu yönde etkilediği şeklinde sıralanabilir.

Eğitim-öğretimde iddialı olan Gürçağ Okulları öğrencilerin kişisel gelişimi ile de yakından ilgilenmekte, bu konuda “sürekli ve daima eğitim”  sloganıyla hareket etmektedir.

 

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam