Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Gazi Meclis Gezimiz

GAZİ MECLİS GEZİMİZ

23.10.2017

7. Sınıflarımız bugün Gazi Meclisin bahçesinde doğayla içiçe ağaçları incelediler. Gözlerini bağlayıp ağaçların yapısını tanıdılar, meyvelerini incelediler. Hangi hastalıklara iyi geldiklerini öğrenip, kolaj çalışması yaptılar. Hem doğanın sesini dinlediler hem de keyifli saatler geçirdiler.

EKO OKUL PROGRAMI Doğa Gezileri kapsamında Gazi Meclis bahçesine düzenledikleri gezide yaklaşık 40 çeşit tür olduğu söylenen bahçede ağaç, bitki ve çalı türlerini dokunarak, gozlemleyerek ve dramatizasyon yöntemiyle tanıdılar. Onlara rehberlik eden Sn. Güller Koç hanımefendinin verdiği bilgilerle doğa dostluğunu bilinçli hale getiren ogrencilerimizin geçirdikleri keyifli ve eğitici saatleri Milliyet Gazetesinin 22.10.2017 tarihli Pazar Ekinde de görmekteyiz.

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam