Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk Olmak Üzere Çanakkale'yi Geçilmez Kilan Aziz Şehitlerimizi Rahmet Ve Minnetle Aniyoruz. 18 Mart Çanakkale Zaferimizin 107. Yili Kutlu Olsun.

BAŞTA BÜYÜK ÖNDERİMİZ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMAK ÜZERE ÇANAKKALE'Yİ GEÇİLMEZ KILAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ. 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİMİZİN 107. YILI KUTLU OLSUN.

18.03.2022

Harp tarihine "Centilmenler Savaşı" olarak geçen, yenilmez denilen bir armadayı ve onun hizmet ettiği emperyal hayalleri "Çanakkale Geçilmez" diyerek Çanakkale Boğazı'nın sularına gömen, Avustralya ve Yeni Zelanda devletlerinin kurulmasına neden olan, Hindistan'ın büyük lideri Mahatma Gandhi'ye "Türkler yeninceye kadar Tanrı'yı da İngiliz sanırdım." dedirten, Lloyd George'un yüzyılda bir çıkan dahi olarak nitelendirdiği Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Türk Milleti'nin kaderini değiştirdiği "Çanakkale Deniz Zaferi"nin 107'nci yıl dönümünü gururla kutlar, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları olmak üzere tüm aziz şehitlerimize şükran, minnet ve saygılarımızı sunarız.
Ne Mutlu Türk"üm Diyene.

ÇANAKKALE 22 SON

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam