Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Törenimiz

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Törenimiz

29.10.2019

Eğer her sene aynı coşkuyla kutluyorsak tam gününde ve hep birlikte, geçmişin izleridir unutmadan geleceğe taşıdığımız. Bir ağızdan bağırıyorsak "Yaşasın Cumhuriyet" diye, bugünümüze duyulan minettir kalplerimizden çıkıp, dudaklarımızdan dökülen. Göz yaşlarımız, gururla yapılan alkışlara karışıyorsa sahnedeki evlatlarımız için, geleceğe dair umutlarımızın her gün yeniden doğmasıdır. Bu yaşadıklarımızın bir mucize değil de aklın ve bilimin, inancın ve fedakarlığın sonucu olduğuna inanmışsak, hiç bitmeyecek bir sevdadır Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ve O'nun en büyük eserim dediği CUMHURİYETE olan bağlılığımız. Çünkü bizler mavi gözlü adamın nesliyiz ve yüzümüze mavinin şavkı vurmakta. Ve bugün bir kez daha bu bağlılığı ifade etmenin onur ve gururunu yaşıyoruz.????????
Cumhuriyetimizin 96. Yılı kutlu, Cumhuriyetimiz sonsuz olsun. ??????????????

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam