Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. 18 Mart Şehitleri Anma Günü Ve Çanakkale Deniz Zaferi Anma Töreni

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ve ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ ANMA TÖRENİ

19.03.2019

18 Mart Şehitleri Anma ve Deniz Zaferi programımızda lise ve ortaokul öğrencilerimiz ile birlikte hep bir ağızdan haykırdık. Çanakkale Geçilmedi, Geçilmeyecek, Geçilemez...???????????????????????? Bugün, sınırları binlerce vatan evladının kanlarıyla çizilen, havasında aziz şehitlerimizin ruhlarının dolaştığı bu kutsal vatan toprakları üzerinde hür yaşamamızı sağlayan, Türk milletinin varlığını ve birliğini korumak için vatan, bağımsızlık, insanlık ve barış uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden, vatan uğrunda sonsuzluğa erişen şehitlerimizin, Çanakkale Zaferi'nin onurunu bizlere bahşeden gazilerimizin ve Çanakkale'yi Türk'ün istiklal mücadelesine önsöz yapan, varlığını Türk varlığına armağan eden Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aziz hatırası önünde bir kez daha en derin saygılarımızla eğiliyoruz. Ruhları şad olsun. Huzur içinde uyusunlar.
Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam