Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. 18 Mart Şehitler Günü Ve Çanakkale Zaferi'nin 101. Yildönümü

18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ VE ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 101. YILDÖNÜMÜ

20.03.2016
Özel Gürçağ Okulları'nda, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 101. Yıldönümü törenlerle anıldı.  
Özel Gürçağ Okulları Genel Müdürü  Hüseyin GÜRSOY'un, Çanakkale Savaşı'na ilişkin görüntüler eşliğinde yaptığı ve "Çanakkale'nin, İstiklâl Savaşı'nın ve yeni Türkiye'nin önsözü" olduğunu vurguladığı duygu yüklü konuşması büyük beğeni kazandı. Törende, Özel Gürçağ Okulları'nca düzenlenen "bayrak ve vatan sevgisi" konulu resim, slogan ve afiş yarışmasında birinci olan öğrencilere ödülleri de verildi. Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğrencilerimizin rol aldıkları "Çanakkale'nin Son Kahramanları" adlı duygu yüklü drama ile 5, 6 ve 7'nci sınıflarımızdaki öğrencilerimizden oluşan koronun çok sesli türküleri büyük beğeni kazandı.
Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et