Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Duyurular
  3. Okulumuzdaki Dezenfeksiyon İşlemleri

Okulumuzdaki Dezenfeksiyon İşlemleri

16.07.2024

Değerli Velilerimiz,Sevgili Öğrencilerimiz,


Tüm dünyayı ve ülkemizi de etkileyen korona virüs sebebiyle Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığının aldığı önlemlere Özel Gürçağ Okulları olarak bizler de gereken desteği vermekte ve bu virüsle mücadele kapsamında hijyen uygulamalarına her zamankinden fazla özen göstermekte ve önem vermekteyiz. Okulumuz genelinde ve Yaşamkent Anaokulunda günlük dezenfekte çalışmalarına ek olarak her hafta sonu detaylı bir şekilde dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Okul girişinden başlayarak konferans salonu, kütüphane, spor salonu, yemekhane, kapalı havuz, branş derslikleri gibi ortak kullanım alanları ve derslikler hiçbir detay atlanmadan Saglik Bakanlığı onaylı özel dezenfekte malzemeleri ile temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.


Çocuklarımızın sağlığını korumak adına sizlerin de bu önlemleri evde devam ettireceginize ve onları bilinçendireceğinize inancımız tamdır.


Toplumsal mücadelemiz adına alınacak tedbirlere her koşulda uydugumuzu bildirir, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Diğer Duyurular
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam