Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Duyurular
  3. Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramimiz Kutlu Olsun.

ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

22.05.2024

19 Mayıs Türk’ün bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş meşalesinin yakıldığı, Yüce Türk milletinin bağımsızlığa adım attığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır.

19 Mayıs ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK 'ün kendisine ve Türkiye Cumhuriyeti’ne doğum günü olarak kabul ettiği gündür.

19 Mayıs aydınlık geleceğimizin teminatı gençlerin günüdür.

Ne mutlu bize...Sonsuza kadar yaşayacak Türkiye Cumhuriyet’inin özgür bireyleri olarak bu mutlu günü coşku ile kutluyoruz.

Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere vatan ve vazife uğrunda hayatlarını feda eyleyen aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad olsun.

19 MAYIS-

Diğer Duyurular
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam