Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Duyurular
  3. 11. Siniflar Üniversite Sinavlari Hazirlik Programi Uygulamalari Devam Ediyor.

11. SINIFLAR ÜNİVERSİTE SINAVLARI HAZIRLIK PROGRAMI UYGULAMALARI DEVAM EDİYOR.

13.06.2019

          Özel GÜRÇAĞ Okulları’nda yıl boyunca uygulanan ÜNİVERSİTE SINAVLARI HAZIRLIK PROGRAMI - “Bütünleştirilmiş Dinamik Program”ın yaz dönemi bölümü 17 Haziran Pazartesi gününden itibaren uygulanmaya başlıyor.

            11’nci sınıftan 12’nci sınıfa geçen öğrencilerimize yönelik olarak  uygulanan ÜNİVERSİTE SINAVLARI HAZIRLIK PROGMAMI'nın YAZ DÖNEMİ 17 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında iki hafta, GÜZ DÖNEMİ ise 19 Ağustos - 06 Eylül 2019 tarihleri arasında üç hafta süreli olarak uygulanacaktır.  Hazırlık çalışmaları, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerin katılımıyla 09.20 - 12.30 aralığında KONU ANLATIMI, 13.30 - 15.00 aralığında SORU ÇÖZÜMÜ şeklinde uygulanacaktır.

Diğer Duyurular
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam