Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Duyurular
  3. Düzey Belirleme, Okula Kabul Ve Bursluluk Sinavi 12 Şubat 2022

DÜZEY BELİRLEME, OKULA KABUL ve BURSLULUK SINAVI 12 ŞUBAT 2022

18.01.2022

Sınav Kayıt Formunu doldurmak için tıklayınız...

Özel Gürçağ Okulları Düzey Belirleme, Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı

12 ŞUBAT 2022 Cumartesi günü saat 10.30'da Ümitköy yerleşkemizde YÜZ YÜZE yapılacaktır.

Sınav tarihi pandeminin seyri ve resmi makamların açıklamaları doğrultusunda değişebilir.

Sınav Ortaokulumuzun 5, 6, 7 ve 8. sınıfları (halen 4, 5, 6 ve 7. sınıfta okuyanlar) ile Anadolu Lisemiz ve Fen Lisemizin 9, 10, 11 ve 12. sınıfları (halen 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okuyanlar) için yapılacaktır.

Gürçağ Okulları Düzey Belirleme, Okula Kabul ve Bursluluk Sınavına katılmak isteyen öğrencilerimizin sınava başvuru ve kayıt yaptırabilmeleri için:

1) Sınav tarihinden 3 gün öncesine (10 ŞUBAT 2022 PERŞEMBE günü saat 17.00'ye) kadar çalışma saatleri içerisinde nüfus cüzdanı ve 1 adet fotoğraf ile Okul Yönetimlerimizden "SINAV GİRİŞ KARTI" almaları ya da ;

2) Web sitemizin (www.gurcag.k12.tr) en üst bölümünde yer alan "Bursluluk Sınavı Kayıt Formu"nu Online olarak (10 ŞUBAT 2022 PERŞEMBE günü saat 17.00'ye kadar) doldurduktan sonra bize iletmeleri ve sonrasında okuldan "SINAV GİRİŞ KARTI" almaları gerekmektedir.

(Sınav Giriş Kartı alınmadan sadece Online yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

DETAYLAR İÇİN  235 47 03 VEYA 235 47 04 NUMARALI TELEFONLAR ARACILIĞI İLE OKUL YÖNETİCİLERİMİZ İLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

ÖNEMLİ NOT: Online başvurularda Bursluluk Sınavı Kayıt Formunun tüm alanlarının doldurulması zorunludur. Form üzerinde eksik bilgi bulunduğunda Sınav Kaydınız YAPILAMAMAKTADIR. Önemle duyurulur.

Not: Öğrenciler sınavda iken velilere okul tanıtımı yapılacaktır.

Okullarımızda "Bütünleştirilmiş Dinamik Program" uygulanmaktadır. Bu kapsamda haftalık ders programlarının yanı sıra, 10,11 ve 12. sınıflarımıza ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK-YÖGEP; 8. sınıflarımıza MERKEZİ YERLEŞTİRME SINAVINA (LGS) HAZIRLIK, 5,6,7 ve 9. sınıflarımıza Cumartesi günleri Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile Öğrenen Merkezli GERİ BESLEME ÇALIŞMALARI, SOSYAL, KÜLTÜREL, SPORTİF ve SANATSAL etkinlik uygulamaları yapılmaktadır.

Sınav Kayıt Formunu doldurmak için tıklayınız...

Diğer Duyurular
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et