Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  • Zafer, "ZAFER BENİMDİR" diyebilenindir. Başarı ise, "BAŞARACAĞIM" diye başlayarak sonunda "BAŞARDIM" diyebilenindir.
  • Kimseden yardim gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacak, ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin.
  • Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.Türk ! Öğün. Çalış. Güven.
  • Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
  1. Ana Sayfa
  2. Duyurular
  3. 2022-2023 Öğrenci Kayit Duyurusu

2022-2023 ÖĞRENCİ KAYIT DUYURUSU

25.12.2021

2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KAYIT DUYURUSU

Özel GÜRÇAĞ ANAOKULU & Özel GÜRÇAĞ İLKOKULU & Özel GÜRÇAĞ ORTAOKULU

Anaokulu (3, 4, 5 yaş), İlkokul Hazırlık (Ana Sınıfı), 1, 2, 3 ve 4. sınıflara, kontenjan dahilinde, Okul Rehber Öğretmenimiz ve sınıf öğretmenlerimizden oluşan bir kurul tarafından yapılacak  "Ön Görüşme" ve "Öğrenci Tanıma Çalışması"  sonucunda ÖN KAYIT BAŞVURU sırasına göre,

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıflara, kontenjan dahilinde, "GÜRÇAĞ Okula Kabul, Düzey Belirleme ve Bursluluk Sınavı"  sonuçlarına göre öğrenci alınmaktadır.

Özel GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ & Özel GÜRÇAĞ FEN LİSESİ

9. sınıflara halen 8. sınıfta okumakta olan öğrencilere yönelik "GÜRÇAĞ Okula Kabul, Düzey Belirleme ve Bursluluk Sınavı" ve / veya MEB tarafından yapılan Merkezi Sınav / LGS (Liseye Geçiş Sınavı) sonuçlarına göre,

10, 11 ve 12. sınıflara "GÜRÇAĞ Okula Kabul, Düzey Belirleme ve Bursluluk Sınavı" sonuçlarına göre öğrenci alınmaktadır.

Anadolu Lisemiz ve Fen Lisemizin 9. sınıflarına kayıt olmak isteyen öğrencilere "GÜRÇAĞ Okula Kabul, Düzey Belirleme ve Bursluluk Sınavı"  sonucunda aldıkları puanlara ve / veya MEB tarafından yapılan  " MERKEZİ SINAV / LGS "  sonucunda aldıkları "2022-Merkezi Sınav Puanı"na göre çeşitli oranlarda eğitim-öğretim bursu verilmektedir.

GÜRÇAĞ OKULA KABUL, DÜZEY BELİRLEME VE BURSLULUK SINAVI

  • Ortaokulumuzun 5, 6, 7 ve 8. sınıfları (halen 4, 5, 6 ve 7.sınıfta okuyanlar) ile   
  • Anadolu Lisemizin ve Fen Lisemizin 9, 10, 11, 12. sınıfları için (halen 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okuyanlar) 

12 Şubat 2022 CUMARTESİ günü saat 10.30’da yapılacaktır.

Gürçağ Okulları Düzey Belirleme, Okula Kabul ve Bursluluk Sınavına katılmak isteyen öğrencilerimizin sınava başvuru ve kayıt yaptırabilmeleri için:

1) Sınav tarihinden 3 gün öncesine (10 ŞUBAT 2022 PERŞEMBE günü saat 17.00'ye) kadar çalışma saatleri içerisinde nüfus cüzdanı ve 2 adet fotoğraf ile Okul Yönetimlerimizden "SINAV GİRİŞ KARTI" almaları ya da;

2) Web sitemizin (www.gurcag.k12.tr) en üst bölümünde yer alan "Bursluluk Sınavı Kayıt Formu"nu online olarak (10 ŞUBAT 2022 PERŞEMBE günü saat 17.00'ye kadar) doldurduktan sonra bize iletmeleri ve sonrasında okuldan "SINAV GİRİŞ KARTI" almaları gerekmektedir. (Sınav Giriş Kartı alınmadan sadece Online yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

Sınavlarımız ücretsizdir. Sınav ile ilgili detaylı bilgi okul yönetiminden alınabilir.

 

DETAYLAR İÇİN  0 312 235 47 03 veya 0 312 235 47 04 NUMARALI TELEFONLAR ARACILIĞI İLE OKUL YÖNETİCİLERİMİZ İLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

 

Okullarımızda "Bütünleştirilmiş Dinamik Program" uygulanmaktadır. Bu kapsamda haftalık ders programlarının yanı sıra, 10,11 ve 12. sınıflarımıza ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK-YÖGEP; 8. sınıflarımıza MERKEZİ YERLEŞTİRME SINAVINA (LGS) HAZIRLIK, 5,6,7 ve 9. sınıflarımıza Cumartesi günleri Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile Öğrenen Merkezli GERİ BESLEME ÇALIŞMALARI, SOSYAL, KÜLTÜREL, SPORTİF ve SANATSAL etkinlik uygulamaları yapılmaktadır.

 

Diğer Duyurular
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam